https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/vakc-conforence-white-01.svg
30 вересня 2020 рокуКиїв
16+ практичних доповідей за один день
Більш ніж 30 реальних кейсів
6 майстер-класів від визнаних експертів
200 професіоналів в одному місці
Більш ніж 3 годин живого спілкування


Досвідом діляться визнані лідери в своїх галузях
Всі доповіді засновані на реальних кейсах
Фокус на професіоналів у сфері контакт-центрів
Можливість спілкування з колегами та експертами
Кращий майданчик для обміну досвідом в Україні
https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/vakc-conforence-white-01.svg
30 вересня 2020 рокуКиїв

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2015/12/vakc-conforence-white-01.svg
30 вересня 2020 рокуКиїв

Актуальна
тематика

Підготовкою нашої конференції займаються безпосередньо представники галузі контакт-центрів, тому захід торкнеться питань, найбільш актуальних для більшості контактних центрів на сьогодні.

Практична
спрямованість

Всі доповіді конференції носять суто практичний характер і ґрунтуються на реальному досвіді роботи контакт-центрів провідних вітчизняних компаній.Комплексний підхід

Ми охоплюємо як стратегічні питання, так і операційну діяльність контакт-центрів, а також оцінюємо найбільш перспективні технології.
Авторитетні спікери

Серед доповідачів власники бізнесу, менеджери вищої ланки, експерти, які мають багаторічний досвід побудови й розвитку кращих контакт-центрів України.
Обмін
досвідом

В ході конференції можна буде не тільки «вживу» поспілкуватися з колегами, а й поставити питання експертам, і отримати кваліфіковані практичні поради.
Система голосування

Ми збираємо провідних професіоналів в Україні, тому інтерактивне голосування дозволить отримати унікальну аналітику і визначити тенденції ринку.
Нагорода DzWINNER

Майстер-класи переможців професійного конкурсу — це можливість не тільки оцінити рівень учасників, а й отримати корисні практичні навички.


Попередні заходи для професіоналів ринку

Ми намагаємося, щоб усі наші конференції пройшли максимально продуктивно для Вас.

Доповідачі

Практичної конференції «Контакт-центри: кращі практики» — це унікальна можливість познайомитися з перевіреними напрацюваннями провідних гравців ринку і компаній, що динамічно розвиваються.

Серед доповідачів конференції професіонали галузі чий досвід може бути корисний для будь-якого контакт-центру та сервісної компанії — дозволить уникнути типових помилок і більш ефективно розвивати бізнес.

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/slobodyanyuk1.jpg

ВАКЦ

Тетяна Слободянюк

Як керівник одного з найбільших міжнародних контакт-центрів країни, Тетяна розповість про перспективи та ключові тенденції галузі контакт-центрів України й світу.

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/kasiun2.jpg

Награда DzWINNER

Валентин Касюн

Нагорода DzWINNER – відмінна можливість перевірити себе і довести, що ваші співробітники найкращі на ринку. Валентин поділиться секретами та нововведеннями конкурсу в 2020 році.

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/rolenkov.jpg

Добробут

Олег Ролєнков

На прикладі реальних кейсів Олег поділиться секретами побудови адаптаційної програми персоналу контакт-центру, яка дозволила досягти значних результатів в найбільшій медичній мережі клінік України.

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2017/02/shevchenko-1.jpg

СИМПАТИК Груп

Марина Шевченко

В рамках майстер-класу Марина більш глибоко розкриє тему ефективного підбору персоналу, яка викликала найбільший інтерес аудиторії та дозволила їй стати найкращим доповідачем конференції ВАКЦ у 2019 році.

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2017/02/kachurenko.jpg

Comfy

Катерина Качуренко

Катерина поділиться секретами та найцікавішими інструментами мотивації, які допомагають команді Comfy щороку бути в числі кращих за підсумками професійної Нагороди DzWINNER.

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/dergacheva2.jpg

Незалежний експерт

Ірина Дергачева

В ході майстер-класу Ірини ми детально розберемо, як створити автентичну корпоративну культуру, про яку будуть ходити легенди, і HR-бренд, який буде залучати правильних людей до вашої компанії.


Приєднуйтесь до професіоналів

Не пропустіть можливість стати учасником найбільш значущого заходу в Україні в сфері контакт-центрів!

Наші партнери

Компанії, які допомагають нам розвивати ринок контакт-центрів України.

Новини про конференцію

Детальніше про останні події, пов’язані з конференцією «Контакт-центри: кращі практики».

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/dzwinner-952x540.jpg
07.09.2020

Ви можете нескінченно доводити, що ваша команда контакт-центру є найкращою в Україні, але тільки участь в прозорому професійному конкурсі дозволить дійсно закріпити за собою цей статус! На жаль, сьогодні існує величезна кількість конкурсів і нагород, які створені не для розвитку ринку, а для лобіювання інтересів окремих представників. Чим більш заплутаною є структура оцінювання, тим більше […]

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/заставка-2020-952x540.jpg
03.09.2020

Ситуація, що склалася на ринку істотно позначилася на організації процесів роботи – поняття «дистанційна робота» увійшло навіть до ужитку абсолютно не пристосованих для цього компаній. Звичайно ж, сфера контакт-центрів був готова до такого переходу значно краще за більшість представників інших галузей. Омніканальне обслуговування, віддалені оператори, Web-інтерфейс робочого місця, кращі практики, детальна аналітика тощо – все […]

https://conference.cca.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/conference-2020-952x540.jpg
12.02.2020

30 вересня 2020 року відбудеться ювілейна практична конференція «Контакт-центри: кращі практики». Перший подібний захід було організовано в кінці лютого 2010 року і відтоді двічі на рік збирає провідних фахівців ринку. Досить швидко конференція для професіоналів закріпила за собою статус найбільш значущого заходу в Україні у сфері контакт-центрів і дистанційного обслуговування клієнтів. Цьому сприяв не тільки […]
Адреса

FAVOR PARK Hotel,
вул. Маршала Конєва, 6, м. Київ, Україна

Телефон

+38 044 585 49 31

Email

conference@cca.org.ua

Канал на YouTube